ADDA Inköpscentral

Här hittar du möjlighet att avropa möbler och inredning på gällande ADDA-avtal samt all information du behöver. Prislistor, information om produkter och rabatter för alla Sveriges län samt kontaktuppgifter till din närmaste lokala kontakt på Senab.

Senab är en av Nordens största leverantörer av inredning för offentlig miljö med fokus på kontor. Med över 45 års erfarenhet levererar vi inredning med känsla och hög servicegrad; alltid med kunden i centrum.

Vi är glada att åter har fått förtroendet att vara leverantör till Adda på ramavtalet för Möbler för skola 2020 samt Möbler för kontor och omsorg 2021. Senab är oerhört måna om att serva detta avtal på absolut bästa sätt och erbjuda dig som kund bra och förmånliga villkor i kombination med kvalitetsprodukter.

Senabs styrka ligger i vår bredd, både inom sortiment och vårt spann av kunder.

För mer information om respektive avtal och om ADDA Inköpscentral klicka på respektive länk nedan för att komma till ADDA's avtalssidor.

Möbler för kontor och omsorg

Möbler för skola

 

Kontaktuppgifter

För att komma i kontakt med säljare i ert distrikt klicka här.

Avtalsansvarig nationellt för Senabs avtal med ADDA och ADDAs kunder:
Mats Einjeljung, mats.eineljung@edsbynsenab.com  072 252 5205

Vid frågor gällande avtalet eller formaliafrågor för förfrågningar inför exempelvis förnyade konkurrensutsättningar, vid frågor gällande avtalsutbildning eller allmänna frågor kontakta avtalsansvarig.

Vid beställningar eller utskick av förfrågningar, både för fördelningsnyckel och förnyade konkurrensutsättningar samt andra utskick: order.adda@senab.com  08 586 350 05

 

Prislistor

Dalarna

Michael Andersson.jpg

Michael Andersson
Michael.Andersson@senab.com
076 501 1095                     

Gävle

Cecilia Sjöblom.jpg

Cecilia Sjöblom
Cecilia.Sjoblom@senab.com
076 501 1093                    

Göteborg

anna-wennberg.jpg

Anna Wennberg
Anna.Wennberg@senab.com
076 533 5144                     

Helsingborg

Christopher Lundin.jpg

Christopher Lundin
Christopher.Lundin@senab.com
076 533 5002                    

Jönköping

Pia Heldt.jpg

Pia Heldt
Pia.Heldt@senab.com
076 533 5157                     

Luleå

Helena Öberg.jpg

Helena Öberg
Helena.Oberg@senab.com
076 502 0205                     

Malmö

Magdalena Andersson.jpg

Magdalena Andersson
Magdalena.Andersson@senab.com
076 535 7587                     

Norrköping

AdobeStock_64672736.jpg

Jan Magnusson
Jan.Magnusson@senab.com
076 945 1936                    

Stockholm

Corin Brito.jpg

Corina Brito
Corina.Brito@senab.com
076 533 5313                     

Sundsvall

Jonas Westerlund.jpg

Jonas Westerlund
Jonas.Westerlund@senab.com
076 502 0204                     

Umeå

Patrik Karlsson.jpg

Patrik Karlsson
Patrik.Karlsson@senab.com
070 654 0066

Uppsala

Linnéa Hempel.jpg

Linnéa Hempel
Linnea.Hempel@senab.com
076 195 3986

Loading image...
Loading image...
Loading image...
Loading image...